Львівське комунальне АТП-1 замовило маски дорожче від інших: закуповували у приватної компанії

Фото – з відкритого доступу (ілюстративне)

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 підписало договір про закупівлю медичних матеріалів на суму 46 тис. грн. В порівнянні з іншими комунальними установами АТП-1 замовило дорожчі маски.

Про це повідомили “Наші Гроші. Львів” з посиланням на портал публічних закупівель Prozorro.

Відтак автотранспортне підприємство №1 замовило маски у приватного підприємця Романишина Руслана, ціна яких складає 7,7 грн за одну штуку. Така вартість захисних масок значно вища за аналогічні закупівлі у Львівській області.

До прикладу, Львівський національний медичний університет ці маски замовив по 5,7 грн за одиницю, комунальне підприємство «Львівводоканал» замовило по 4,5 грн за одну штуку, а найдешевший контракт підписало товариство «Львівгаз». Вони замовили аналогічні засоби індивідуального захисту по 4 грн за маску.

Довідково. Руслан Романишин підписав 46 контрактів на майже 1 млн грн, зокрема з початку квітня отримав 13 замовлень від автотранспортного підприємства №1 на 333 тис. грн. Ще повідомляли, що Романишин продавав маски для АТП-1 за завищеною ціною. У червні їх вартість від цього постачальника була 9,8 грн/шт, у той час коли інші установи купували по 5-6,5 грн за штуку.

Нагадаємо, що 8 липня під час традиційного онлайн-брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що відомо про закупівлю Україною препарату “Ремдесивір”. Цей лікарський засіб призначений для лікування COVID-19.

Читайте також: Як правильно утилізувати використані медичні маски та рукавички вдома, – РОЗ’ЯСНЕННЯ

Матеріал підготовлено на основі матеріалу з сайту “Наші Гроші. Львів”

Источник