Мама Кузьми розповіла, чому його поховали з медаллю

Мама Кузьми розповіла, чому його поховали з медаллю

Фото: скріншот відео youtube.com/TOR

Мама лідера гурту «Скрябін» Андрія «Кузьми» Кузьменко поділилася з журналістами історією з похорону сина, раніше невідому для загалу. За словами Ольги Михайлівни, артиста було поховано з медаллю, яку їхній родині віддали військові у день прощання з виконавцем. Про це вона розповіла в інтерв’ю YouTube проєкту «ТОР».

— Коли Андрія ховали, одну ніч він був удома, другу – у церкві. Великий такий був зал. Люди йшли та йшли всю ніч. Падав сніг, дощ… Усі вулички були забиті, купа народу! Ми зі Світланою [дружиною Скрябіна] стояли біля Андрія. Підходять два солдати. Один старший такий, років 45, другий хлопчина зовсім. Вони зі шпиталю, холодно було. Не знаю, чи йшли вони додому, чи поверталися на фронт. Підійшли до нас… – розповіла Ольга Михайлівна. — Каже: «Я вас прошу, покладіть Андрію». Я відповідаю: «Так вам треба, Андрію вона вже не потрібна. Він знає, що ви йому дали». Ні, наполягає, ви йому покладете!

Тоді мати співака відмовилася класти в труну медаль, причепивши її на піджак Кузьми.

– Причепила йому до лацкана. Найголовніша медаль за те, що він зробив для тих солдатів. Вони кажуть: «Все, що на нас, все – Андрій! [забезпечив] Таку Андрій має медаль… – підсумувала вона.

Раніше в інтерв’ю «Славі+» Ольга Михайлівна зізналася, що не вірить у його випадкову смерть, але й боротися за перегляд справи мама артиста не хоче, бо не має вагомих доказів.

Кузьми Скрябіна не стало 2 лютого 2015 року. Музикант загинув у ДТП на Дніпропетровщині — його машина зіткнулася з молоковозом. У жовтні 2021 року президент Володимир Зеленський посмертно надав йому звання Героя України.

Мама Кузьми розповіла, чому його поховали з медаллю

Джерело