Фото: Кріс Джексон/Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган Маркл знялася для обкладинки нового номера журналу Variety. У третьому інтерв’ю після переїзду до США дружина принца Гаррі зізналася, що вдячна за можливість бути поруч із ним на похороні його бабусі, королеви Єлизавети II, а також згадала свою першу зустріч із монархом.
— Було стільки любові та підтримки. Я дуже вдячна, що змогла бути поряд із чоловіком та підтримати його, особливо в цей час. Дуже приємно дивитися на спадщину, яку його бабуся змогла залишити у багатьох напрямках. Однозначно, якщо говорити про жіноче лідерство, то вона — його найблискучіший приклад. Я відчуваю глибоку подяку за те, що мені вдалося провести з нею час і дізнатися її краще. Це складний час, але мій чоловік як оптиміст сказав: «Тепер вона возз’єдналася зі своїм чоловіком», — згадала Меган. — Я міркувала про нашу з нею першу офіційну зустріч, наскільки особливою вона відчувалася. Мені дуже пощастило. І я продовжую пишатися тією дружньою теплотою, яку виявляла мені матріарх сім’ї.
На запитання, чи думає вона про повернення в акторську професію (Меган зіграла у «Форс-мажорах»), Маркл відповіла так:
– Ні. Я із цим закінчила. Думаю, ніколи не говори ніколи, але таких намірів у мене немає.
Для фотосесії Меган приміряла вбрання від Armani, Max Mara, Carolina Herrera, Jason Wu та Galvan.
Королеви Великобританії Єлизавети II не стало у четвер, 8 вересня, на 97-му році життя. Монарх правила країною 70 років. Після її смерті королівський трон зайняв її син Чарльз.
Раніше зірка «Джеймса Бонда» Денієл Крейг отримав лицарський орден від принцеси Анни.
Фото: variety.com