На Житомирщині через коронавірус на місяць заборонили масові заходи

З 6 березня 2020 року у Житомирській області на місяць вводиться обмеження на проведення будь-яких масових заходів.

Таке рішення прийняли 4 березня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на коронавірусну інфекцію та у зв’язку із зареєстрованим випадком COVID-19 в Україні, ґрунтуючись на рекомендації МОЗ України та з метою профілактики поширення коронавірусу комісією було прийнято рішення обмежити проведення будь-яких масових заходів в області з 6 березня 2020 року терміном на один місяць», – повідомляє лабораторний центр.

ВООЗ рекомендує кожному дотримуватись 3-х основних речей: мити руки, не торкатися обличчя, залишатись вдома, якщо захворів. Також потрібно намагатися уникати скупчення людей, не їсти термічно не оброблені продукти тваринного походження, а при наявності високої температури та кашлю негайно звертатися до лікаря.

Нагадаємо, у Житомирі через коронавірус обробляють громадський транспорт спеціальним розчином, водії та кондуктори носитимуть респіратори, а люди скуповують усі наявні медичні маски в аптеках.

Житомир коронавірус масові заходи санітарно-епідеміологічна ситуація

Источник