На Кіровоградщині в день погашення розкупили майже всі марки «Роз’єднані війною»

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Суспільне Кропивницький

Новорічно-різдвяну поштову марку "Роз’єднані війною" погасили у Кропивницькому. Малюнок на марці створила 11-класниця з Миколаєва Валерія Михайлова, а листівку до неї – художник з міста Олександрія Кіровоградської області Олександр Охапкін. Суспільне побувало на спецпогашенні.

Для спецпогашення використали дійсний один день поштовий штемпель. Наклад – 720 тисяч марок. Це 120 тисяч акрушів. Марку випустили у наборі з листівкою та конвертом, розповіла директорка Кіровоградської дирекції "Укрпошти" Тетяна Капустіна: "Сюжет марки обрали народним голосуванням – зображений військовий на передовій, який воює за Україну, і дівчина біля ялинки на самоті. Ця марка символізує розлуку, до якої призвела війна. На конверті є продовження – вони разом зустрічають Новий рік".

Погашення марки. Суспільне Кропивницький

Зображення на листівці – військового і колядників – це малюнок олександрійського художника Олександра Охапкіна. Він посів друге місце під час голосування.

Кіровоградська область отримала півтори тисячі маркових аркушів. Одна марка коштує 12 гривень.

Суспільне Кропивницький

19 грудня о 14:00 у центральному відділенні "Укрпошти" Кропивницького марок вже не було, лишились конверти і листівки.

Олександр Удовенко встиг купити марки: "Найпершим прийшов о 9:00. Була черга, але мене, як військового, пропустили. Придбав один аркуш. Мене попросили знайомі, бо тільки у Кропивницькому з’явились марки. У тому місті, де я живу, такого немає".

Кропивничанка Леся Семака не встигла купити марку: "Сказали, що поки немає. Прийду завтра. Збираю колекцію, але першу не встигла купити і про Херсон немає. Збираю для дітей. Це історія".

За словами Тетяни Капустіної, у перший день продали 1350 маркових аркушів.

Новости Украины