На Закарпатті сталася ДТП: постраждалий юнак стікав кров’ю

.

У понеділок, надвечір, повертаючись з прогулянки разом з дітьми по вул. Миру в Рахові, фельдшер ЕМД Наталія МИХАЙЛЮК побачила що на дорозі, біля рейсового автобусу, лежав юнак – він потрапив у ДТП і стікав кров’ю. Внаслідок зіткнення мотоцикліст отримав відкритий перелом гомілкових кісток правої ноги.

«Я одразу ж викликала «швидку» та повідомила відділення екстреної медичної допомоги Рахівської райлікарні. Футболкою, яку розірвали на смужки, зупинила кровотечу. За кілька хвилин до мене приєднався і мій колега-водій Василь БРАНА — він мешкав поряд з місцем, де сталося ДТП. За допомоги підручних засобів ми зафіксували пошкоджену кінцівку. На щастя, мотоцикліст був у шоломі і інших зовнішніх ознак травм не було», — повідомляє Наталія Михалюк.

Щоб не втрачати дорогоцінний час, фельдшер прийняла рішення негайно транспортувати потерпілого до медзакладу. Свою допомогу запропонував місцевий мешканець Юрій НАСТУНЯК – він проїжджав поряд своїм мікроавтобусом. Травмованого поклали в автівку і за лічені хвилини доставили до лікарні. Там вже все було підготовлено до обстеження та оперативного втручання…

Юнака прооперовано. Зараз його стан стабільний.

Новости Украины