Нацрада зареєструвала нові канали: ICTV 2 та 1+1 Україна транслюватимуть розважальний контент

Нацрада зареєструвала нові канали: ICTV 2 та 1+1 Україна транслюватимуть розважальний контент

В Україні розпочнуть мовлення два нові супутникові канали. На засіданні 15 грудня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала канали ICTV 2 та 1+1 Україна. Вони будуть транслювати розважальні передачі, поки топові канали медіагруп транслюють телемарафон новин. ICTV 2 та 1+1 Україна створили на базі частот ICTV Ukraine та 1+1 International, які позиціонували себе як міжнародні канали, орієнтовані на представників українських діаспор і українців закордоном.

ICTV 2 поверне в ефір програми та кіно-серіальну лінійку ICTV. Як сказано у релізі, передумовою для створення каналу став високий запит на популярний контент з боку провайдерів та рекламодавців. На ICTV 2 також покажуть серіали, зняті до початку війни. 

— Ми знаємо, що в цей складний час боротьби українці потребують не тільки інформаційної, а й емоційної опори. Тому ми продовжуємо нашу роботу на користь суспільства і створюємо ICTV 2. Цей канал збере улюблені програми та кіно-серіальні продукти для аудиторії та стане ще одним якісним рішенням для наших партнерів, з якими ми працюємо заради відновлення, – зазначив CEO Starlight Media Олександр Богуцький.

Програмна сітка 1+1 Україна складатиметься з телевізійних продуктів холдингу — «Сніданок з 1+1», ЖВЛ, українських та зарубіжних серіалів.

— Одна з місій 1+1 media – «Бути там, де наш глядач». Відповідно, отримавши великий запит від, першочергово, українських глядачів, які хочуть бачити ще більше проєктів 1+1 media в етері, ми оновили підхід до програмування нашого контенту, аби улюблені програми «плюсів» повернулися на екрани. Тому, поряд з нашою головною ціллю — забезпечувати потужний спротив на інформаційному фронті, яку продовжить виконувати 1+1, ми надаємо і глядачам, і партнерам та рекламодавцям такий потрібний майданчик для комунікації та трансляції програм, що допомагатимуть піднімати моральний дух країни, – прокоментували в 1+1 media.

У створенні телемарафону «Єдині новини» задіяні п’ять каналів: 1+1, ICTV, «Інтер», «Рада» та «Ми — Україна». Останній створений на базі закритого каналу «Україна».

Джерело

Новости Украины