Невдалий дебют Бартуловича. «Інгулець» програв «Динамо» перенесений матч першого туру чемпіонату

За інформацією: Суспільне Вінниця.

upl.ua

Футбольний клуб "Інгулець" із селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області програв перенесений матч першого туру української прем’єр-ліги сезону 2022-2023 років із рахунком 1:2. Гра відбулася на стадіоні імені Валерія Лобановського у Києві й стала дебютною для Младена Бартуловича на посаді тренера номінальних господарів.

На 15-ій хвилині виникла перша небезпека в матчі: півзахисник "Інгульця" Андрій Кухарук пробивав з кута воротарського майданчика після пасу з флангу, свою команду виручив голкіпер киян Руслан Нещерет.

На 30-ій хвилині гравець команди з Петрового Андрій Коробенко збив динамівця Віталія Буяльського у власному карному майданчику. Арбітриня Катерина Монзуль призначила пенальті, який на 32-ій хвилині реалізував Віктор Циганков – 0:1.

Другий гол кияни забили на першій компенсованій до першого тайму хвилині: нідерландський легіонер "Динамо" Джастін Лонвейк головою скинув Владислава Дубінчака, який, перекинувши голкіпера Олексія Паламарчука, прострілив на Віктора Циганкова – півзахисник киян оформив дубль – 0:2.

Команди пішли на перерву з перевагою гостей у два м’ячі.

На 51-ій хвилині міг забивати кращий бомбардир киян Віталій Буяльський, але пробив повз ворота, перекидаючи голкіпера суперників з півкола перед штрафним майданчиком.

"Інгулець" повернув інтригу в матч завдяки голу Артема Сітала на 62-ій хвилині. Гольовий пас – на рахунку Євгена Запорожця.

На 82-ій хвилині мав забивати нападник гостей Владислав Кулач, але пробив повз ворота з центру штрафного майданчика суперників після пасу Володимира Шепелєва.

На першій компенсованій до другого тайму хвилині небезпечно по воротах петрівчан пробивав Денис Гармаш, Олексій Паламарчук парирував удар.

"Інгулець" – "Динамо" 1:2

Голи: Сітало, 62 – Циганков, 32, 45+1

"Інгулець": Паламарчук – Нагієв, Поспєлов, Ковальов, Саків – Кухарук, Коробенко (Клименко, 46) – Козак (В. Блізніченко, 46), Запорожець (Марусич, 83), Смоляков (А. Блізніченко, 67) – Сітало (Резепов, 74).

"Динамо": Нещерет – Кендзьора (Караваєв, 78), Забарний, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 79) – Андрієвський, Шепелєв (Перріс, 85) – Циганков, Буяльський, Лонвейк (Гармаш, 67) – Ванат (Кулач, 78).

Попередження: Козак, Ковальов, Коробенко – Сирота

Що відомо

• Після перемоги над "Інгульцем" підопічні Мірчі Луческу набрали 23 очки у 12 іграх. За додатковими показниками кияни вийшли на третє місце чемпіонату. Таку ж кількість очок мають луганська "Зоря" і "Олександрія" з Кіровоградщини. Проте олександрійці зіграли на матч менше.
  • "Інгулець" лишається останнім в чемпіонаті, маючи сім очок після 12 ігор.
  • Наступний матч петрівчани зіграють зі "Львовом", кияни – з рівненським "Вересом".
  • У матчі 13-го туру української прем’єр-ліги сезону 2022-2023 років "Інгулець" програв харківському "Металісту 1925" із рахунком 2:1. Після поразки стало відомо про звільнення головного тренера команди Сергія Лавриненка.