Окупанти сьогодні декілька разів вдарили по Херсону: є постраждалі, у тому числі на інфраструктурному об’єкті

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Від початку поточної доби російські окупанти знову обстріляли Херсон. Як повідомив журналісту УНН пресофіцер сил оборони Херсону Дмитро Плетенчук, є постраждалі серед населення, також на інфраструктурному об’єкті.

Цитата

“Сьогодні, на жаль, починаючи, буквально від початку самої доби, відбулося декілька обстрілів Херсона – і вранці, і протягом дня. Станом на зараз є інформація про те, що маємо все ж таки постраждалих. Їх не менше двох, але їхній стан мені зараз не відомий. Проте, можу підтвердити, що вони, на жаль, є. І постраждалі, у тому числі, на одному з інфраструктурних об’єктів, поки що не можу сказати, на якому, але тим не менш. Це один з непромислових об’єктів в життєзабезпеченні міста”, – сказав Плетенчук.

Деталі

Пресофіцер додав, що внаслідок обстрілів зранку відбулися пожежі в гаражах. Також обстріляно склад одного з підприємств, де виникла дуже велика і значна пожежа. Наразі уточнюється інформація, чи вдалося рятувальникам її ліквідувати.

Доповнення

Російські військові 21 лютого 51 раз обстріляли Херсонську область, п’ятеро цивільних загинули, ще 21 отримав поранення.

Джерело: УНН

Джерело

Новости Украины