Організатори Вімблдону допоможуть Україні та її тенісистам

Організатори Вімблдону допоможуть Україні та її тенісистам

Фото: Getty Images Вімблдон перерахує один фунт із кожного проданого квитка на допомогу Україні

Один фунт із кожного проданого квитка на турнірі буде перераховано на користь нашої держави.

Вімблдон в чергове допоможе Україні та її спортсменам у важкий час. Організатори трав’яного турніру серії «Великого шолому», під час прес-конференції повідомили, які кроки заплановані цьогоріч для підтримки нашої країни.

Голова Всеанглійського клубу лаун-тенісу та крокету Йєн Г’юїтт заявив зокрема, що будуть компенсовані витрати всіх українських гравців та одного члена команди. Причому це стосується не лише безпосередньо самого Вімблдону, а усіх турнірів, що відбуватимуться протягом трав’яної частини сезону. Всі наші тенісисти отримають можливість тренуватися на кортах клубу, або на кортах Сурбітона в період між останнім матчем на Ролан Гаррос і суботою перед початком кваліфікаційного тижня на Вімблдоні.

Окрім того організатори пожертвують на підтримку України 1 фунт стерлінгів із кожного проданого квитка. Таким чином розраховують зібрати близько 500 тисяч фунтів стерлінгів.

Не забули організатори і про протидію російській дезінформації та пропаганді. На території турніру будуть суворо заборонені символіка та прапори Росії і Білорусі. Також Вімблдон не буде доступним для показу на російському телебаченні, а російські ЗМІ не отримають акредитацію на турнір.

Нагадаємо, що цьогоріч матчі основного раунду Вімблдону відбудуться з 3 по 16 липня. Раніше стали відомі умови допуску на турнір для російських та білоруських гравців.

 

Джерело

Новости Украины