Під новорічні свята діти з Херсонщини отримали подарунки з Англії

За інформацією: Суспільне Херсон.

Діти з Херсонщини на новорічному святі в Одесі, де отримали подарунки від благодійників з Англії. Фото: Суспільне Херсон

Діти-переселенці з Херсонщини отримали новорічні подарунки з Великобританії. Їх збирали за ініціативи українців та жителів Ньюкасла з-під Лайму. Кожен святковий бокс був промаркований за віком та статтю.

Новокаховчанка Анастасія Борисова разом з трирічною донечкою розпаковує новорічний подарунок з Англії. Зараз жінка живе в Одесі. Сюди з тимчасово окупованої Нової Каховки переїхала 5 місяців тому. Жінка каже, що далеко від дому важко відчути новорічний настрій, тому вдячна волонтерам за такий сюрприз для дитини.

"Ми радіємо, що отримали пакуночок. Там дуже багато різних іграшок, розмальовки та олівці. Дитині сподобався подарунок. Але не втрачаємо надії, скоріше повернутись додому", — розповіла Анастасія.

Аліна Корягіна прийшла на свято зі старшою донькою та маленьким сином. На тимчасово окупованій території у жінки залишаються батьки.

"Останні два місяці ми жили у Каховці, бо в нашій квартирі не було вже ні вікон, ні дверей. А з батьками в Каховці жили у підвалі", — говорить жінка.

Разом з мамою Катериною шестирічний Ігор Рогатюк виїжджав з окупації 5 днів через Василівку. На новий рік він загадав єдине бажання.

"Я хочу поїхати додому на Новий рік. Але поки у цьому місті ми будемо жити довго, бо зможемо повернутись додому, коли російські військові залишать наш дім", — каже хлопчик.

Отримали подарунки і сини херсонки Ірини Коцюбайло, які приїхали другого серпня та тиждень добирались.

Подарунки збирали за ініціативи українців та жителів Ньюкасла з-під Лайму та околиць, що у Великобританії. Всього прийшло понад 150 пакунків, розказала голова благодійного фонду “Місто тисячі джерел” Наталія Марченко.

"Люди приносили у свою церкву, пакували і передали в Україну. Ми відкривали деякі ящички і там були навіть записки для дітей, написані українською мовою. Такий вантаж для нас дуже важливий. Також там були ковдри, спальники, дезінфектори та теплі речі для українських військових", — каже голова фонду.

За словами Наталії Марченко, кожен подарунок дітям-переселенцям промаркований — для хлопчика або дівчинки. На коробках дарувальники вказали вік дитини, для якої збирали святковий бокс.

Новости Украины