Поради щодо вибору корму для котів

Правильне харчування дуже важливе для кота. Якщо ваш улюбленець регулярно недоотримає білка, вітамінів та незамінних для здоров’я мікроелементів, його організму доведеться працювати в посиленому режимі, щоб підтримувати себе в нормальному стані.

Зовні дисбаланс поживних речовин ніяк не проявляється дуже довгий час. Але варто котику захворіти або отримати травму, як у сукупності з незбалансованим раціоном організм дасть серйозний збій. Вкрай важливо обрати такий корм для котів, щоб він повною мірою задовольняв харчові потреби кота та був джерелом збалансованої кількості обов’язкових елементів.

Види готових кормів для котів

Промислові корми для котів у залежності від вмісту вологи та форми випуску діляться на кілька груп:

  1. Сухі – корм у форматі гранул або крокетів, який потрібно обов’язково доповнювати свіжою чистою водою. Повнораціонний сухий корм здатен повністю забезпечити вихованця всіма необхідними поживними речовинами, вітамінами та мінералами при дотриманні рекомендованого обсягу порції на добу;
  2. Консервовані – відрізняються високим вмістом вологи та тривалим терміном зберігання. Консервований корм підходить для тих котів, які п’ють мало води;
  3. Вологі – щось середнє між сухим та консервованим кормом. Такий продукт зазвичай упакований порційно, а у його склад входять шматочки м’яса та соус. Така їжа коту частіше дається у якості доповнення до основного раціону або частування.

Продукція Пурина для котів включає всі види кормів для різноманітного харчування домашніх улюбленців.

Що має бути в складі?

На упаковці корму завжди можна знайти перелік компонентів та добавок у складі. Щоб харчування кота було збалансованим та фізіологічно правильним, обирайте корм, у складі якого присутні:

  • Білки тваринного походження – незамінні для росту та розвитку м’язової системи;
  • Таурин – важлива для очей, репродуктивної та серцево-судинної систем амінокислота;
  • Жирні кислоти – джерело енергії, незамінний для нормального функціонування всіх систем організму;
  • Вітаміни, мінерали, мікроелементи – комплекс корисних речовин допомагає підтримувати хороший імунітет, а також незамінний для здорового розвитку кісткової та м’язової тканини.

Своєю чергою надлишок вуглеводів може спричинити ожиріння, діабет, дисбаланс гормонів та інші серйозні захворювання через погану засвоюваність.

При виборі корму для свого улюбленця обов’язково вивчіть склад продукту на зворотному боці упаковці дуже уважно. На першому місці мають бути м’ясні інгредієнти із зазначенням виду м’яса та його процентного вмісту в кормі.

Варто віддавати перевагу кормам із повільними вуглеводами, які дадуть організму кота необхідну енергію без ризику прогресування ожиріння, а також продуманим мінеральним комплексом. Так, наприклад, даючи Purina ONE коту, ви зможете заповнювати нестачу вітамінів та мінералів із натуральних продуктів шляхом збалансованої кількості елементів у складі.