Проект «Зірковий шлях» з Даніелем Салемом змінив назву та перезапустився на YouTube

Проект "Зірковий шлях" з Даніелем Салемом змінив назву та перезапустився на YouTube

Програма «Зірковий шлях», яка раніше виходила в ефірі телеканалу «Україна», оголосила про перезапуск. Через чотири місяці після закриття мовника проєкт змінив назву на «Зірковий» і тепер виходитиме у YouTube. Ведучим оновлених випусків став Даніель Салем.

— Робота знаменитостей — хоч трохи розважити навіть у найтемніші часи. Тільки тепер поза політикою залишатись не вдасться. Вони адаптуються, допомагають, опановують нові професії. Хтось змінюється, хтось «перевзувається». Ми відновлюємо «Зірковий шлях», щоб продовжувати розповідати українцям про те, про що інші мовчать. Звичайно, не оминаючи закулісні інтриги та скандали. Повірте мені, вони нікуди не поділилися, – зізнався Даніель Салем.

Чому змінилася назва проєкту

Бренд «Зірковий шлях» належить «Медіа Групі Україна», заснованій Рінатом Ахметовим. У липні Ахметов вийшов із медійного бізнесу, віддавши на користь держави всі супутникові та ефірні ліцензії. Саме тому команда проєкту змінила назву на більш коротку — «Зірковий». Програма буде робитися за власний кошт та за рахунок донатів глядачів і ймовірних спонсорів. Прем’єрним випуском «Зіркового» стало інтерв’ю з журналістом Дмитром Гордоном.

До війни ведучими проєкту були Даніель Салем та Олена Вінницька. З часів масштабного вторгнення РФ в Україну в кріслі ведучої Олену змінила Даша Астаф’єва.

Проект "Зірковий шлях" з Даніелем Салемом змінив назву та перезапустився на YouTube

 

Джерело