Різновиди, особливості роботи акумуляторних та стаціонарних пилососів

Пилосос – це техніка, за допомогою якої здійснюється прибирання будинку. Однак це не єдине призначення пристрою. Тому зараз у продажу можна знайти обладнання для очищення м'яких меблів, сухого та вологого прибирання.

Принципи роботи та класифікація пилососів для дому

 

Важливим параметром вважається потужність пристрою. Саме від неї залежить, з якою силою пилосос всмоктуватиме сміття та пил. Це важливе значення, особливо якщо необхідно здійснювати прибирання килимів, які мають довгий ворс, а в будинку мешкають домашні тварини.

У нинішніх умовах, коли на невизначений термін пропадає світло, досить популярними стали акумуляторні прилади. Це пристрої, які можуть перезаряджатися, і добре працюють без електроенергії. В основі роботи лежить великий акумулятор. Пристрій являє собою велику ручку, що нагадує швабру з акумулятором і пилозбірником. Основний недолік таких пристроїв у невисокій потужності та виконанні стандартних завдань. Тобто здійснювати вологе прибирання з використанням таких приладів дуже проблематично.

 

Що краще придбати: робот-пилосос, або стаціонарний пристрій, що працює від електромережі?

 

Вибір пристрою залежить від сфери застосування техніки. Тому, якщо ви хочете підтримувати будинок у чистоті та не проводити регулярні щоденні прибирання з використанням віника, придбайте робот-пилосос. Вдасться заощадити 30-40 хвилин часу, який витрачається на те, щоб змісти крихти на кухні і пил у коридорі. Якщо ж ви часто проводите генеральне прибирання, в будинку живуть діти та домашні тварини, то варто віддавати перевагу потужним пилососам, що працюють від електромережі.

 

Принципи вибору пилососів:

— Оптимальним варіантом стане придбання техніки з можливістю вологого прибирання. Такі пристрої відрізняються великим розміром та вагою, але при цьому доповнені двома резервуарами: один для прибирання з миючим засобом, а друга ємність призначена для збору відпрацьованої брудної води.

— З використанням таких пристроїв можна очистити килимові покриття, м'які меблі, штори та домашній текстиль. Крім того, це хороший варіант для очищення фарбованих стін. Тому, якщо ви власник ремонту з декоративною штукатуркою, має сенс придбати миючі пилососи.

— Хорошим придбанням для власників домашніх тварин стане пилосос з турбощіткою. Це щітка, яка доповнена спеціальною спіраллю, що обертається з довгими щетинками.

Завдяки цьому довге волосся, шерсть тварин, намотуються на стрижень. Якість прибирання з використанням турбощітки істотно покращується. Це заощаджує час, та дозволяє підтримувати будинок у чистоті.

Источник

Новости Украины