Шахтар впевнено обіграв Десну

Шахтар розгромив Десну в рамках 13-го туру УПЛ з рахунком 4:1. Гра проходила 30 жовтня на НСК «Олімпійський».

«Гірники» вийшли вперед на 9 хвилині завдяки голу Соломона, який замкнув передачу Додо на дальній стійці. Втім, Безбородько на 23 хвилині втік від захисників Шахтаря та точно пробив у дальній кут. Дуже швидко Судаков знову вивів віце-чемпіона України вперед, класно поціливши у дальню дев'ятку.

А по перерві Шахтар добив суперника: спочатку Тете вдався точний удар, який залетів від стійки у ворота. А через хвилину Судаков відібрав м'яч на фланзі та викотив на вільного Фернандо в центрі штрафного – тому залишалось влучити у ворота.

Це вже п'ята поспіль перемога «гірників» в УПЛ. Вони впевнено займають другу сходинку в турнірній таблиці, поступаючись лише 3 очками київському «Динамо». Чернігівці посіли 8 позицію.

У наступному турі донецький Шахтар проведе гостьовий поєдинок проти ковалівського Колосу, а чернігівська Десна зіграє на виїзді проти ПФК Львів.