Шуров пояснив, чому проведення «Євробачення-2023» в Україні було б несправедливим

Шуров пояснив, чому проведення "Євробачення-2023" в Україні було б несправедливим

Фото: скріншот відео youtube.com

Співак і музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) пояснив, чому Україні, як країні-переможцю «Євробачення-2022», було б неправильно проводити наступний пісенний конкурс. На думку артиста, таке рішення було б несправедливим стосовно людей у містах, де тривають щоденні обстріли. Про це він розповів в інтерв’ю «Cуспільному».

— Я був би щасливий, якби «Євробачення» пройшло у Харкові чи Миколаєві, але якщо ми не можемо там його провести… Наша країна – це єдине ціле. Маючи міста, в яких обстріли трапляються щодня, ми не можемо при цьому вибрати якесь інше місто, збудувати там ілюзорно безпечний регіон, — я думаю, що це неможливо. Думаю, це буде несправедливо, – зазначив Шуров.

Артист упевнений, що Великобританія, яка здобула право провести наступний пісенний конкурс, підтримає Україну та зможе організувати гідне шоу.

— Вважаю, що ми зможемо проводити в Україні «Євробачення» чи будь-які інші конкурси, коли в країні не буде війни, люди житимуть у безпеці та розумітимуть, що мають адекватне майбутнє. А поки що Великобританія — наш партнер, і всі це розуміють. З Джонсонюком чи без нього вони є нашими друзями. Тому я думаю, що Великобританія дуже круто підтримуватиме українського учасника, яким би він не був, і це дуже важливо, — уточнив Дмитро.

Шуров стане музичним продюсером Нацвідбору на «Євробачення-2023», фінал якого відбудеться у грудні 2022 року. Змінюватимуться також правила для участі у пісенному конкурсі: склад журі фіналу Нацвідбору та національного журі «Євробачення» оберуть глядачі, до участі допускаються всі пісні, окрім тих, що звучать мовою країни-агресора. Прийом заявок на участь у конкурсі стартує з 17 серпня та триватиме до 15 жовтня. Заповнити анкету можна тут.

У 2022 році «Євробачення» виграв український гурт Kalush Orchestra. Через війну РФ в Україні наступний конкурс пройде у Великій Британії від імені нашої країни.

Шуров пояснив, чому проведення "Євробачення-2023" в Україні було б несправедливим

Джерело