Соліста Aerosmith Стівена Тайлера звинуватила у зґвалтуванні колишня співмешканка

Соліста Aerosmith Стівена Тайлера звинуватила у зґвалтуванні колишня співмешканка

Фото: Theo Wargo/Getty Images

Фронтмена гурту Aerosmith Стівена Тайлера звинуватили у зґвалтуванні. Позов проти співака висунула Джулія Холкомб. Вона стверджує, що зазнала сексуального та фізичного насильства з боку співака в середині 70-х, коли їй було 16 років. Про це пише видання Rolling Stone.

У заяві, яка опинилась у видавництва, Джулія стверджує, що познайомилася з Тайлером на концерті гурту в Портленді. Тоді музикант нібито запросив її після виступу до себе у готель. Холкомб запевняє, що попереджала артиста про своє неповноліття, але це не зупинило його. Більше того, Тайлер переконав матір Холкомб надати йому опікунство над дівчиною, що дозволило їй жити з ним.

За словами жінки, у 17 років вона завагітніла від співака і мала народити сина, але Тайлер змусив її зробити аборт. Після цього Джулія розірвала стосунки і повернулася до Портленду. У місті вона зустріла свого майбутнього чоловіка і багато років приховувала зв’язок зі Стівеном, поки той не написав про їхню любовну історію у своїх мемуарах. У книзі було сказано, що він «ледве не одружився з нареченою-підлітком», коли «батьки дівчини підписали документи на опіку, щоб нас не заарештували під час виїзду зі штату».

Позов був поданий після ухвалення в Каліфорнії закону, який тимчасово скасував термін давності для заяв про сексуальне насильство, що сталося у дитинстві. Сам музикант поки що ніяк не прокоментував висунуті проти нього звинувачення.

На початку грудня соліста гурту Backstreet Boys Ніка Картера також звинуватили у зґвалтуванні. Проте артист заперечує всі звинувачення.

Джерело

Новости Украины