«Сподіваюсь підсилити роботу в Кіровоградській ОВА та робити більше, як волонтерка» – Катерина Колтунова

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Суспільне Кропивницький

Керівник Кіровоградської військової адміністрації Андрій Райкович призначив своєю заступницею з гуманітарних питань засновницю громадського простору для підтримки військовослужбовців Krop:hub та креативного простору для розумного дозвілля Атмосфера МИР2.0., волонтерку Катерину Колтунову. Вона розповіла Суспільному, чи поєднуватиме адміністративну та громадську роботу?

Чи довго ви розглядали пропозицію стати заступником голови ОВА?

Пропозиція поступила ще влітку. Для мене це було виважене рішення, тому що є багато роботи по волонтерському напрямку, по проєктам, які я створила, радилась зі своєю родиною, зі своєю командою, щоб зрозуміти, наскільки я можу на них покластися. На основі того, що мене підтримала моя сім'я і моя команда, я ухвалила рішення погодитись. Для мене – це не про кар’єрний зріст, а можливість робити на адміністративному рівні те, що я роблю в громадському секторі.

Яке коло ваших обов’язків?

Все те, що ми робимо в Krop:hub та МИР2.0. – допомога вимушено переселеним людям, військовим, їх родинам, просвітницькі напрямки – у цьому досвід є, в тому числі і міжнародне співробітництво. До сфери моєї діяльності також належатиме спорт, молодіжний напрямок, освіта, соціальний захист і медицина, але остання сфера – ще не визначились в якому обсязі, скоріш за все, я буду розділяти обов’язки з іншими заступниками.

Чи плануєте далі займатись волонтерською діяльністю?

Однозначно. У нас така команда сформована, що достатньо декількох дзвінків, або сторіз в Instagram, і ми можемо все організувати, вирішити багато питань. Це чудово – така підтримка і довіра громади до наших проєктів. Зараз ось збираюсь йти у Krop:hub – до нас приїдуть діти з Бережинки, привезуть смаколики для хлопців, військових. Влітку я працювала одночасно з п’ятьма-шістьма проєктами, тому навантаження мене не лякає. Я сподіваюсь, що ця історія буда про синергію – що я зможу підсилити цю роботу в адміністрації, і у волонтерській діяльності, можливо, зможу зробити більше, бо буде більше комунікації, будуть більш гнучкі взаємовідносини між різними суб'єктами.

Дивіться також

Катерина Колтунова організувала роботу з допомоги військовим через дві години після початку вторгнення Росії. Журналістка Суспільного Вікторія Колосова говорить з волонтеркою про перші години відчуття, що велика війна поруч, про відповідальність за сім'ю та про підйоми та спади волонтерського руху в області.