Театр «Чорний Квадрат» привітає всіх жінок з 8 березня і представить виставу «Ты моё ВСЁ»

Вистава «Ты моё ВСЁ» київського театру «Чорний квадрат» відбудеться 8 березня в Житомирі (Драмтеатр ім. І. Кочерги, 19:00).

Це нова версія старого, перевіреного десятиліттями, хіта. Як і в першому спектаклі, гострі жарти, цілісний сюжет і чудовий, що запам’ятовується фінал. Матеріал вистави залишився колишнім, але при перенесенні на нову команду акторів — він був поліпшений, «абгрейдчен» і вийшло дивовижно!

Якщо Ви бачили «Ты моё ВСЁ» (першу версію), то як би це дивно не здавалося, «Ты моё ВСЁ-2» з новими акторами, викличе у Вас божевільний захват. Від впізнавання і подиву.

Рідкісний і неможливий для інших театрів випадок, коли одна і та ж п’єса у виконанні інших акторів стає новою виставою. Коли заміна акторів не по зовнішніх причинах, а через радість і кайф, що «це саме» можна і «по-іншому».

У ньому присутня легка атмосфера, що не позбавлена ​​життєвих труднощів і зіткнень, а також незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій протягом цсієї вистави. Що щодо самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.

«Ты моё ВСЁ» — казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то дуже рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це ідеалізована, неймовірна, фантастична історія, яку приємно і потрібно подивитися ввечері з подругою, або другою половинкою. Тому що після вистави є ризик обговорювати його до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі — ці теми близькі будь-якому глядачеві і можна сказати, що ця сексуальна казка про Вас.

Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову.

«Ты моё ВСЁ» — про Любов. І сильна Любов відчувається протягом всієї вистави, Ви будете співчувати героям і переживати за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.

Якщо хочете від душі посміятися і розчулитися — цей спектакль для Вас.

У ролях: Володимир Шумко, Анастасія Друзенко

Білети на kvartal-concert.com и karabas.com

Житомир вистава Чорний Квадрат Ты моё ВСЁ

Источник