Відсутність ворожих ударів «шахедами» може свідчити про їх нестачу або зміну тактики — Гуменюк

Наталія Гуменюк

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Причиною припинення завдання ворожих ударів іранським дронами-камікадзе Shahed може бути як нестача цього виду озброєння, так і підготовка іншої тактики. Про це журналісту УНН повідомила речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк.

Цитата

«Вони час від часу застосовують дрони, вони різного кшталту, зокрема, вони використовують і дрони-камікадзе типу Lancet свого власного виробництва. Те, що не було «шахедів», може свідчити як про нестачу цього виду озброєння, так і про підготовку іншої тактики», — розповіла Гуменюк.

Деталі

За її словами, у російських окупантів наразі є єдина тактика використання повітряних куль, тому що це некеровані повітряні об’єкти, які слідують за вітром.

«(Росіяни – ред.) просто спостерігають за ними, як вони можуть виявляти ППО. Але ми, знаючи про цей задум, не ведемось на нього і не вистрілюємо ані дороговартісні ракети, ані викриваємо своїх позицій», — сказала Гуменюк.

Доповнення

Розвідка Міністерства оборони Великої Британії повідомляла, що, запускаючи кулі з відбивачами, рф намагається дізнатися інформацію про українські системи ППО.

Речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомляв, що повітряні кулі, які запускає росія, можна збити “простими засобами”, але головне їх виявити.

Джерело: УНН

Джерело

Новости Украины