Вінничани долучилися до збору коштів на тепловізори для херсонських рятувальників

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Фото: Суспільне Вінниця

3 тисячі гривень зібрали у Вінниці на тепловізори для херсонських рятувальників. Гроші збирали під час благодійного проєкту "Герої без зброї", яке зініціювали подружжя Альони Мовчан та Віктора Ревенка.

Протягом вечора для відвідувачів лунали вірші авторки Альони Мовчан та пісні у супроводі акустичної гітари музиканта та надзвичайника Віктора Ревенка.

Фото: Суспільне Вінниця

За словами чоловіка, тепловізори використовують для виявлення осередку пожежі у важкодоступних місцях.

"Якщо будівля з дерева або стара будівля, то осередок вогню під штукатуркою. Їх не можливо побачити оком. Треба зайти в середину для того, щоб ліквідувати загоряння. Без тепловізорів ми не можемо це зробити оперативно", — співорганізатор проєкту Віктор Ревенко.

"1 вересня всі три пожежні частини зайняли окупанти, вони вивезли все на інший берег. Держава підтримала, але багатьох речей для роботи не вистачає, зокрема, тепловізори", пояснила Альона Мовчан.

Фото: Суспільне Вінниця

Проєкт "Герої без зброї" реалізують у 10 містах України. Стартували 15 лютого в Миколаєві. Вінниця — 7 місто, де вже побували з концертом.

"Чим далі, тим важче, а потреба не зменшується. Такі заходи дають можливість відпочити і задонатити, креативний підхід", — розповіла вінничанка Іванна Звертановська.

Наступними після Вінниці будуть Черкаси. До благодійності можна долучитися і онлайн. Реквізити є на її сторінці у соцмережах.

Новости Украины