Вона повернулась! Брітні Спірс випустила першу за шість років пісню

Вона повернулась! Брітні Спірс випустила першу за шість років пісню

Фото: Джеймі Маккарті/Getty Images для EJAF

Американська поп-співачка Брітні Спірс повернулася на сцену і випустила першу за шість років пісню. Артистка записала трек Hold Me Closer з Елтоном Джоном, виступивши як автор слів, а співак відповідав за музику. Для цього він об’єднав кілька треків: Tiny Dancer, The One та Don Go Breaking My Heart. Презентація композиції відбулася на YouTube-каналі Елтона Джона.

— Так-так… моя перша пісня за шість років! Це страшенно круто, що я співаю з одним із найвидатніших класиків нашого часу… Я трохи вражена… для мене це велика справа! – розповіла про прем’єра у Twitter Брітні.

Останній альбом Брітні Glory вийшов у 2016 році. З 2008 року зірка перебувала під опікою батька після того, як потрапила до психіатричної лікарні через проблеми з алкоголем та наркотиками. У листопаді 2021-го Спірс нарешті звільнилася від тотального контролю  Джеймса Спірса і почала самостійно керувати власними справами та фінансами. За 10 місяців свободи співачка встигла вийти заміж за бойфренда, 29-річного фітнес-тренера Сема Асгарі, та анонсувати вихід мемуарів, в яких розповість про свою кар’єру, «токсичне» життя та стосунки з сім’єю.

Вона повернулась! Брітні Спірс випустила першу за шість років пісню

Джерело