У акторки Ребел Вілсон народився первісток: його виносила сурогатна мати

У акторки Ребел Вілсон народився первісток: його виносила сурогатна мати

Фото: Кейт Грін/Getty Images

Австралійська акторка Ребел Вілсон вперше стала мамою. У зірки, яка довгі роки мріяла про дитину, народилася дочка, яку вона назвала Ройс Ліліан. Дівчинку для неї виносила сурогатна мати. Про це 42-річна Ребел повідомила у соцмережах.

— Я навіть не можу описати свою любов до неї, вона чудове диво! Я назавжди вдячна всім, хто брав участь (ви знаєте, хто ви), але особливо я хочу подякувати моїй прекрасній сурогатній матері, яка носила її і народила з такою витонченістю і турботою. Дякую, що допомогла мені створити власну сім’ю, це чудовий подарунок. Найкращий подарунок, — зазначила зірка. — Я готова віддати маленькій Ройсі все кохання, яке тільки можна собі уявити. Я швидко навчаюсь… Велика повага до всіх мам! Пишаюся бути у вашому клубі.

У червні цього року актриса зробила камінг-аут, зізнавшись, що на даний момент будує стосунки з дівчиною. Про кохану Вілсон майже нічого невідомо публіці, крім її імені – Рамона Агрум. До цього близько року акторка була у стосунках з молодим мільярдером Джейкобом Бушем — пара розлучилася у лютому 2021-го.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Rebel Wilson (@rebelwilson)

 

Джерело