У Чернівцях можуть об’єднати дві поліклініки: що відомо

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото ілюстративне. Джерело: Суспільне Чернівці

У Чернівцях поліклініку №3, розташовану на вулиці Південно-Кільцевій, можуть об'єднати з поліклінікою №1 на Шкільній. Це потрібно, щоб надавати пацієнтам більшу кількість послуг — поліклініка №1 має 13 пакетів з надання послуг, а №3 — три.

Про це Суспільному сказала начальниця міського управління охорони здоров'я Наталія Калмикова.

За її словами, наразі ведуть перемовини з працівниками двох поліклінік. Скорочувати штат у жодному з закладів не планують.

"У поліклініці №3 найменше пакетів з надання послуг. Люди, що живуть на тій території, повинні мати доступ до більшої кількості послуг. Об'єднання буде шляхом приєднання, тобто звільняти нікого не будуть. Це неправда, що лише частину працівників переведуть у новостворену юридичну структуру", — говорить Калмикова.

У поліклініці №1 надають амбулаторне лікування, первинну допомогу, лікування туберкульозу, ведення вагітності, мобільну паліативну допомогу, медичну реабілітацію, колоноскопію, мамографію, лікування Covid-19, вакцинацію тощо.

У коментарі Суспільному директор поліклініки №3 Юрій Лисюк сказав, що наразі обговорюють питання об'єднання закладів.

"У мене є певні питання, як це має відбуватися. Є деякі точки дотику, є бачення. Нове завжди стимулює виникнення питань", — каже Лисюк.

У медзакладі консультують, діагностують та лікують найбільш поширенні хвороби та надають стоматологічну допомогу.

Рішення про об'єднання поліклінік на сесії приймають депутати. Наразі проєкт рішення про це ще не формували.