У Херсоні в лютому очікується весільний бум

Закохані в усьому світі все частіше при виборі дати весілля звертають увагу на так звані “магічні” дати. Тобто коли збігається декілька цифр. Деякі херсонські пари також звертають увагу на такі співпадіння і вирішують зіграти весілля саме в ці дні.

Лютий 2022 року виявився дуже багатим на такі співпадіння:

  • 02.02.2022 (середа) – 6 пар закоханих вирішили поєднати свої серця;
  • 12.02.2022 (субота) – 13 весіль.

Найбільше бажаючих стати офіційними чоловіком і дружиною припало на 22.02.2022 (вівторок). Одразу 39 весіль! Такі дані наводять відділи державної реєстрації актів цивільного стану у Херсонській області. І це лише ті наречені, які подавали заяви за місяць. А є ж послуга “Шлюб за добу”, тому не виключено, що у “магічні” дати нових родин у Херсонській громаді буде ще більше.

У лютому є ще один особливий день для закоханих – День Святого Валентина. Цієї дати вже кілька років поспіль відділи ДРАЦС організовують акцію “Кохання поза часом”. Тому 14 лютого 2022 року, незважаючи на вихідний для відділів ДРАЦС день, усі охочі зможуть подати заяви на реєстрацію шлюбу чи зареєструвати його, якщо він призначений у вищевказаний день. Поки що на цю дату не заплановано жодного весілля.

https://miskrada.kherson.ua/news

Источник

Новости Украины