У Яремчі планують збудувати найбільше оглядове колесо в Україні

Яремчанська міська рада в рамках ініціативи “ГромадаПлюсБізнес” вперше представляє Івано-Франківщину та запрошує інвестора для відновлення парку розваг з найвищим оглядовим колесом в Україні.

Громада пропонує для реалізації проєкту земельну ділянку в центрі міста Яремче біля відомої туристичної природної локації — водоспаду Пробій. Площа — 1,3301 га з цільовим призначенням “для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для відпочинково-паркової зони з елементами історико-етнографічного музею, співочим полем, дитячими атракціонами, спортивно-масовими, розважальними, освітньо-виховними заходами”. Є можливість підведення усіх мереж, інформує “Курс”.

Як розповів КУРСу керівник відділу туризму та інвестиційної політики Яремчанської міської ради Петро Бабчук, зараз інвестиційний проєкт в розробці і говорити про часові рамки передчасно. “Фішкою” проєкту відпочинково-паркової зони має стати найвище — 60-метрове — оглядове колесо. Наразі найвище в Україні колесо має Харків, його висота — 55 м. До того ж колесо в Яремчі буде не тільки найвищим, а й найвисокогірнішим.

Варіант передачі ділянки інвестору — оренда через аукціон. Яремчанська міська рада обіцяє сприяти інвестору у виробленні проєктно-технічної документації та швидкому отриманні дозволів для підведення комунікацій. Умова громади — реєстрація юридичної особи на території громади та сплата податків на місці.

За даними провайдера мобільного зв’язку України Kyivstar, у пандемічному 2020 році Прикарпаття відвідало 3.4 млн абонентів з 23 областей України.

Источник