У колонію на Житомирщині продовжують постачати наркотики

ПРОКУРАТУРА

Житомирською обласною прокуратурою приділяється постійна увага нагляду за додержанням законності в установах виконання покарань області, у тому числі щодо додержання режиму тримання, протидії злочинності та іншим порушенням серед в’язнів.

Так, днями прокурорами проведено перевірку у державній установі «Райківська виправна колонія (№73)», під час якої акцентовано увагу на усунення керівництвом установи порушень та викоріненню фактів збуту наркотичних засобів ув’язненим.

Саме в цій колонії цьогоріч вже викрито факти організації збуту та збут наркотичних засобів (засудженими та працівниками установи), за якими розпочато та розслідуються три кримінальні провадження. Крім цього, час від часу фіксуються спроби доставляння та вилучення наркотичних засобів в охоронюваній зоні.

Однак перевірка засвідчила, що працівники колонії, ігноруючи неодноразові вказівки прокуратури, не вжили належних дієвих заходів, спрямованих на попередження скоєння таких злочинів. Без належної організації роботи також залишена діяльність співробітників відділу нагляду і безпеки колонії, що призводить до послаблення нагляду за засудженими на охоронюваній території та створює умови для вчинення в’язнями нових злочинів, у тому числі у сфері незаконного обігу наркотичних речовин.

З метою усунення виявлених порушень, обласна прокуратура внесла вказівку начальнику Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Источник