У Криму вже почали «святкувати»: в Ялті, Алупці, Гаспрі і Партеніті чули потужні вибухи

В Крыму уже начали "праздновать": в Ялте, Алупке, Гаспре и Партените слышали мощные взрывы

Поки президент Російської Федерації підписував у Кремлі "договори про включення до складу Росії" чотирьох тимчасово окупованих агресором українських областей, у Криму вже розпочали "святкування". Одразу у кількох містах на південному березі окупованого українського півострова пролунали вибухи.

Люди налякані "бавовною", окупаційна влада зберігає мертву мовчанку. Про це пишуть кримські пабліки.

За даними місцевих Telegram-каналів, перші вибухи на півострові було чути близько 15:30.

У Криму вже почали "святкувати": в Ялті, Алупці, Гаспрі і Партеніті чули потужні вибухи

Далі "бавовна" посипалася, як із рогу достатку, на цілу низку населених пунктів півострова.

Так, у Ялті місцеві жителі повідомляли про мінімум два вибухи, другий з них був дуже сильним і налякав людей.

"У Ялті, на Спартаку дуже було чутно вибух. Перший раз чую таке… Страшно шалено… У машині спрацювала сигналізація", – пише один із мешканців міста.

"У Партеніті теж бахнуло", "У Гаспрі було теж чути! 2 поспіль хлопки!", "В Алупці дуже чутно було вибух, дуже сильний, раніше таких сильних не було", – влаштували "перекличку" в мережі мешканці різних міст Криму

Загалом, як повідомляють кримські паблики, вибухи було чутно по всьому південному березі півострова.

Місцева окупаційна влада тим часом ніяк не прокоментувала те, що відбувається — мабуть через клопоти з організації "святкувань" у Криму  оголошення анексії тимчасово окупованих Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України. Так, ватажок кримського "уряду" Сергій Аксьонов із цією метою навіть вирушив ближче до "епіцентру" подій — у Кремль, де президент РФ Володимир Путін 30 вересня оголосив на весь світ, що РФ взяла остаточний курс на повне зневажання міжнародного права.

https://war.obozrevatel.com/ukr/u-krimu-vzhe-pochali-svyatkuvati-v-yalti-aluptsi-gaspri-i-parteniti-chuli-potuzhni-vibuhi.htm