У Луцьку великі черги біля пенсійного фонду

У Луцьку в черзі до відділу обслуговування громадян пенсійного фонду люди по кілька годин мусять стояти.

Про це мрозповіла кореспондентам Суспільного лучанка Тетяна Кондратюк.

Черга рухається повільно. У приміщенні не створили належних умов для прийому громадян у час пандемії, — каже Тетяна Кондратюк. Жінці треба довідка.

«Минулого місяця брали цю довідку та мій паспорт. Заносили спеціалісту і через хвилин 15 повертали», — каже Тетяна Кондратюк. Сьогодні вона тут стоїть майже годину, а черга не рухається.

Чому виникають черги під відділом Луцького пенсійного фонду

Лучанка Ніна Іщишина стоїть в черзі понад годину. Півроку тому подала документи на оформлення пенсії.

«То не така буква стоїть, то не такий номер коду. Я мала іти на пенсію у 59 з половиною, уже мені 60, а я все ходжу», — каже жінка.

Не могла додзвонитися до Луцького відділу обслуговування громадян лучанка Єва Карпівна. Їй потрібно взяти довідку про розмір пенсії за пів року. Жінка прийшла за цією довідкою і мокне під дощем.

Начальниця відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду у Волинській області Леся Дацюк пояснює, що із запровадженням карантину обмежили прийом громадян у приміщенні установи. В середньому за день тут обслуговують 326 людей.

Чому виникають черги під відділом Луцького пенсійного фонду

Луцьк та Луцький район — це приблизно 65 тисяч пенсіонерів і всі вони обслуговуються у Луцькому відділі. Черги частково виникають через те, що люди не використовують електронні сервіси, не реєструються онлайн. Відтак не можуть рівномірно розподілити свій прихід, — каже Леся Дацюк.

Також відділ обслуговування громадян змінив свою роботу. Раніше тут починали працювати з 8-ої години ранку, нині ж з 10-ої відчиняються. Люди не всі про це знають, тому вже в 9-ій ранку черги біля приміщення.

Чому виникають черги під відділом Луцького пенсійного фонду

Зі слів Лесі Дацюк, в області працює 14 відділів і два сектори обслуговування громадян. Усі вони працюють в такому ж режимі.

Источник