Підйом уламків північнокорейської ракети-носія (Фото — скриншот з відео)
Військові експерти Південної Кореї проаналізували північнокорейський «військовий супутник», що впав під час запуску, і дійшли висновку, що він до жодного «військового використання» не придатний. Про це повідомляє Reuters.
Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube
31 травня Північна Корея провела невдалий запуск на орбіту супутника-шпигуна, під час зльоту ракета-носій «Чолліма-1» та корисне навантаження впали в море, їх виловили південнокорейські моряки.
Сьогодні військові Південної Кореї заявили, що дослідили уламки «розвідувального супутника» «Манрі-1» та дійшли висновку, що він не має значного військового застосування як засіб орбітальної розвідки.
«Після докладного аналізу основних частин північнокорейської космічної ракети-носія і супутника, які були розібрані, південнокорейські та американські експерти дійшли висновку, що вони взагалі не мали жодної військової цінності як розвідувальний супутник», – йдеться у заяві військових.
Перед спробою запуску супутника Північна Корея заявляла, що має намір запустити свій перший військовий розвідувальний супутник у період з 31 травня до 11 червня, щоб посилити моніторинг військової активності США.
- 22 квітня 2023 року міністр оборони Японії Ясукадзу Хамада наказав військовим бути готовими збивати балістичні ракети або супутник Північної Кореї, якщо виникне ймовірність їхнього падіння на територію країни.
Читайте також: Радіоактивне цунамі. КНДР заявила про випробування ядерного підводного безпілотника