У Полтаві у день другого туру місцевих виборів територіальні підрозділи здійснюватимуть видачу вже виготовлених паспортних документів

З метою реалізації громадянами виборчого права 22.11.2020 року, з 08.00 до 20.00 Київський РВ, Шевченківський РВ, Подільський РВ у м. Полтаві та Полтавський РВ УДМС України в Полтавській області здійснюватимуть видачу вже виготовлених паспортів України у формі ID-картки та паспортів громадянина України зразка 1994 року з вклеєними фото по досягненню відповідного віку.

У переддень виборів, 21.11.2020 структурні міські/районні відділи Міграційної служби Полтавщини надаватимуть всі адміністративні послуги за звичайним графіком.

Перевірити стан готовності документа можна за допомогою онлайн-сервісів ДМС, а також Чат-бота ДМС у месенджерах Viber та Telegram.

Якщо виникли питання — звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії» (0532)60-89-69 або у соціальній мережі Facebook УДМС України в Полтавській області.

При цьому громадян прохають під час відвідування підрозділів служби дотримуватись рекомендацій МОЗ України – пишуть з Управління ДМС у Полтавській області.

Читайте також: Кабінет міністрів планує ввести повний локдаун на кілька тижнів

Источник