У Полтаві за майже 2 мільйони гривень встановлять світлофор на аварійному перехресті: де саме

За інформацією: Суспільне Полтава.

Суспільне Полтава

У Полтаві до кінця року за 2 мільйони гривень планують встановити світлофор на аварійному перехресті Леоніда Каденюка та Польської.

Раніше ці вулиці називалися Серьогіна та Комарова. Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства «Міськсвітло» Юрій Міщенко. За його словами, роботи планували ще 2021-го, однак тоді на це грошей не спрямовували.

Владислав Гордєєв з Полтави регулярно проїжджає перехрестя вулиць Леоніда Каденюка та Польської. Він був свідком аварій на цій ділянці.

Тут планують встановити світлофори. Суспільне Полтава

"Дорога швидкісна, скажімо так, і не всі правильно вибирають правильний швидкісний режим. Через це часто бувають ДТП. Тут головна дорога іде Серьогіна (Каденюка – ред.) — стара назва, зараз вона перейменована, а з вулиці Комарова (Польська –ред) повинні надавати дорогу. Минулоріч, як тут поліцейська автівка була в ДТП, вона перекинулась. Не надали один одному перевагу. Нема належного регулювання даного перехрестя., — говорить місцевий житель Владислав Гордєєв.

Комунальне підприємство "Міськсвітло" замовило проєктно-кошторисну документацію на встановлення світлофору за близько 80 тисяч гривень, на основі якої оголосили тендер. Вартість робіт оцінили у майже 2 мільйони гривень, розповів директор комунального підприємства «Міськсвітло».

Вартість світлофора майже 2 мільйони гривень. Суспільне Полтава

"2021-го року було підняте питання про встановлення світлофорного об’єкту, але не були виділені гроші. Цього року були виділені гроші, сьогодні проходить процедура закупівлі. Проєктні роботи, монтажні роботи, технагляд, авторський нагляд. Там буде додаткове освітлення на самому перехресті, додаткове встановлення опор оцинкованих, знаки, розмітка", — каже директор комунального підприємства «Міськсвітло» Юрій Міщенко.

За рік на перехресті зафіксували сім аварій — це ті, які були офіційно зареєстровані. В одній з них травмувалася людина, повідомила речниця патрульної поліції Полтавщини Наталія Костильова.

Новости Украины