Українки завершили виступи на турнірі в Індіан-Уеллсі

Українки завершили виступи на турнірі в Індіан-Уеллсі

Фото: Getty Images Цуренко не вийшла на матч із Соболенко через панічну атаку

Ангеліна Калініна та Леся Цуренко не змогли подолати стадію 1/16 фіналу на змаганнях.

На великому тенісному турнірі серії WTA1000 в американському Індіан-Уеллсі більше не залишилося представниць України в одиночному жіночому розряді.

Нагадаємо, що перші два кола на змаганнях вдалося подолати Ангеліні Калініній та Лесі Цуренко.

Перша ракетка України зустрічалася у 1/16 фіналу з представницею Греції Марією Саккарі. Калініна змогла виграти у першому сеті, проте наступні дві партії програла. Зазначимо, що матч розтягнувся на дві години та 31 хвилину. За цей час українка подала три ейси та допустила вісім невимушених помилок. Також вона реалізувала три з дев’яти брейків.

Індіан-Уеллс. Жінки. 1/16 фіналу

Марія Саккарі (Греція) — Ангеліна Калініна (Україна) — 3:6, 6:2, 6:4

Щодо Лесі Цуренко, то вона не вийшла на поєдинок третього кола проти білоруски Аріни Соболенко. За словами нашої спортсменки, вона не змогла грати через панічну атаку. Внаслідок цього організатори оголосили про відмову українки за кілька хвилин до початку зустрічі, присудивши їй технічну поразку.

«Причиною відмови стала панічна атака. Офіційно буде написано «особисті причини», але фактично це проблеми з диханням і, можна сказати, істерика».

Кілька днів тому у мене була розмова з нашим СЕО WTA Стівом Саймоном. Я була шокована тим, що почула. Він сказав мені, що сам він війну не підтримує, але якщо гравці з Росії та Білорусі її підтримують, то це лише їхня думка, і думка інших людей не повинна мене засмучувати. Водночас він зазначив, що якби з ним таке відбувалося, і він був би на моєму місці, він почувався б жахливо.

Також він висловив упевненість, що росіяни та білоруси повернуться на Олімпіаду, і сказав, що це відбудеться саме так, як відбувається зараз у тенісі. Також він сказав, що «фейр-плей» та олімпійські принципи не порушені, а саме навпаки. Саме той факт, що вони виступатимуть на Олімпіаді, покаже, що ці принципи працюють, що всі рівні та всі мають можливість там виступати.

На питання, чи розуміє він, що говорить мені це під час активної фази воєнної агресії Росії у моїй країні, він сказав, що так, і це його думка.

Я була шокована цією розмовою, і вже в минулій грі було неймовірно важко грати, складно зібратися і сьогодні, коли настав час йти на корт. У мене почалася панічна атака, просто не змогла туди вийти. Дуже сподіваюся, що зможу всю цю інформацію переварити і готова до наступного турніру», — наводить слова Цуренко ВТУ.

Джерело

Новости Украины