Буданов розповів, коли почнеться контрнаступ

Буданов розповів, коли почнеться контрнаступ

Фото: ГУР Минобороны Украины Буданов заявив, що для успішної операції треба «значний запас зброї та боєприпасів»

Глава української розвідки запевнив, що Україна вже має необхідну кількість зброї, тому контрнаступ почнеться незабаром.

Україна нині має мінімально необхідну кількість озброєння, щоб почати контрнаступ. Про це заявив керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України генерал-майор Кирило Буданов в інтерв’ю японському мовнику NHK.

«Багато цивільних осіб все ще перебувають під російською окупацією, і ми не можемо більше втрачати час. У нас вже є мінімум зброї та іншого обладнання. Все, що я можу сказати, це те, що це почнеться незабаром», — зазначив він.

За його словами, українські бійці будуть використовувати всі наявні сили і засоби для того, щоб вигнати Росію з українських територій.

Він додав, що для успішної операції знадобиться «значний запас зброї та боєприпасів». Керівник ГУР також наголосив, що Україні потрібні винищувачі.

Нагадаємо, третя окрема штурмова бригада (3 ОШБр) провела успішні наступальні дії на західних околицях міста Бахмут у Донецькій області і створила плацдарм для подальшого контрнаступу

ЗСУ домоглися тактично значущих успіхів у районі Бахмута — ISW

Джерело

Новости Украины