ЧС-2022: Аргентина сенсаційно програла Саудівській Аравії

Один із фаворитів турніру осоромився вже на самому старті групового турніру мундіалю.

Збірна Аргентини програла у своєму стартовому матчі на чемпіонаті світу з футболу у Катарі. Причому зробила це у поєдинку, де вважалася абсолютним фаворитом — проти Саудівської Аравії.

Дворазові чемпіони світу вийшли вперед уже на десятій хвилині матчу завдяки голу Ліонеля Мессі, який реалізував пенальті. До кінця першого тайму аргентинці забили ще тричі, однак усі ці голи були з офсайду.

А далі був чорний тайм у виконанні південноамериканців, уболівальники яких, напевно, спробують забути його, як страшний сон.

На 48-й хвилині Аль-Шехрі завдав точного удару, який відновив нічийний результат. Буквально за кілька хвилин Аль-Давсарі забив другий, вивівши свою команду вперед.

Аргентинці кинулися в атаку, проте жоден із численних моментів реалізувати не змогли. 2:1 — сенсаційна перемога Саудівської Аравії.