Цьогоріч чернігівські музеї частково відремонтують

У цьому році обласний художній музей імені Григорія Галагана та історичний музей імені Василя Тарновського мають частково відремонтувати переважно за гроші з обласного бюджету.

Про це йдеться на офіційному сайті Чернігівської ОДА.

У художньому музеї мають замінити вікна на фасадній частині будівлі, на що витратять близько 700 тисяч гривень, а ось в історичному музеї планують відремонтувати аварійну стіну одного з приміщень, за рахунок поточних видатків цього закладу.

– Художній музей уже кілька років гостро потребує заміни вікон, також тут не використовується крило на другому поверсі. Тим часом у фондах музею десятиліттями зберігаються роботи, які давно мають побачити чернігівці та гості міста. Тож перш за все у фасадній частині будівлі будуть замінені вікна, — прокоментував заступник голови ОДА Андрій Подорван.

Він додав, що проєкт на заміну вікон із якнайменшою шкодою для будівлі — пам’ятки архітектури місцевого значення вже розробляється. Окрім цього, в ОДА планують в майбутньому відремонтувати цокольне приміщення художнього музею та безпосередньо фасад.

Источник