FIAT відродив легендарну модель Topolino

Італійська компанія FIAT презентувала міський електромобіль із оригінальним дизайном у ретро стилі. Новинка успадкувала ім’я однієї з культових моделей компанії.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Новий FIAT Topolino є компактним електромобілем, який створений на базі представлених раніше Citroen Ami та Opel Rocks-e. Від своїх побратимів італійський варіант відрізняється видозміненим дизайном, покликаним нагадати про оригінальну модель Topolino, яка випускалася компанією FIAT з 1936 по 1955 рік та розійшлася у світі тиражем понад 520 тисяч екземплярів.

З характерних рис новинки – м’який складний дах та канати замість дверей. Також модель отримала характерний дизайн передньої панелі з круглими фарами, колісні диски у стилі ретро та оригінальне оздоблення салону.

Очікується, що новий FIAT Topolino отримає у розпорядження 8-сильний електромотор, живлення для якого забезпечуватиме батарея на 5,5 кВтг. З його допомогою автомобіль зможе розвивати швидкість 45 км/год, а запас ходу становитиме приблизно 70 км. Нагадаємо, що в ряді європейських країн на подібному транспортному засобі можна їздити без прав водія віком від 14/16 років.

Презентація Fiat Topolino відбудеться найближчим часом. Ціни та комплектації стануть відомими після офіційної прем’єри електромобіля.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, компанія FIAT створила «музичну» версію електромобіля Fiat 500.

Джерело

Новости Украины