«Хочу додому в Монако»: донька генпрокурора скаржиться на життя у Фінляндії

"Хочу додому в Монако": донька генпрокурора скаржиться на життя у Фінляндії

Донька генпрокурора України Анастасія Костіна

Донька Андрія Костіна наразі перебуває за кордоном та ігнорує війну повномасштабну РФ проти України в соцмережах.

Донька генерального прокурора України Андрія Костіна поскаржилася в соцмережах на життя у Фінляндії та заявила, що хоче «додому в Монако».    «За#бала эта шотландия Финляндия. Я хочу домой в МОНАКО», — написала дівчина в Instagram. 
Сторінку в соцмережі Костіна веде двома мовами — російською та англійською. Згадок про війну в Україні, ракетні обстріли чи інші трагічні наслідки вторгнення Росії на її сторінці немає.

"Хочу додому в Монако": донька генпрокурора скаржиться на життя у Фінляндії

 

"Хочу додому в Монако": донька генпрокурора скаржиться на життя у Фінляндії

    «Донька Генерального прокурора України Андрія Костіна всю війну розважається в найдорожчих Європейських місцях — Рокбрюн-Кап-Мартен, Берлін, Стокгольм. За словами самої дівчини, на Лазурці вона «розквітає». У Фінляндії, як ми вже знаємо, вона «за#балася», — пише Telegram-канал Слон.
За інформацією ЗМІ, Анастасія Костіна раніше працювала помічницею колеги свого батька, депутата Андрія Задорожного. У той час, як син Задорожного Іван працював помічником Андрія Костіна.

Костіна закінчила Одеську юридичну академію, а на своїй посаді займалася питаннями екології.

Нагадаємо, раніше нардеп Юрій Арістов, який відповідає за нацбезпеку, «засвітився» на Мальдівах. Верховна Рада позбавила його мандата, а суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

ДБР вивчить законність виїзду з України «бійців батальйону Монако»

Джерело

Новости Украины