Кількість COVID-смертей в Україні за рік скоротилася у шість разів

Кількість COVID-смертей в Україні за рік скоротилася у шість разів

Фото: Соцсети В Україні скоротилася кількість смертей від коронавірусу

У аналогічний період минулого року смертність від коронавірусу була у шість разів вищою, ніж зараз.

В Україні різко скоротилася захворюваність на коронавірус і кількість смертей до аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін у ефірі телемарафону.

За його словами, абсолютна кількість випадків коронавірусної хвороби на 32% менша, ніж в аналогічному періоді 2021 року.

При цьому на третину зросла частка хворих дітей, але летальних випадків серед дітей не зафіксовано. Частка медиків серед хворих залишилася незмінною, але проти аналогічного періоду минулого року летальні випадки не зареєстровані.

«У результаті зростання кількості вакцинованих від COVID-19 у шість разів зменшилася кількість смертей. Вакцинація має доказову базу своєї ефективності та профілактики тяжкого перебігу коронавірусної хвороби», — наголосив Кузін.

За словами головного державного санітарного лікаря, МОЗ не планує відновлювати протиепідемічні норми по всій країні, зважаючи на контрольовану ситуацію із захворюваністю. Водночас приймати рішення про відновлення карантинних норм на своїй території може місцева влада.

Нагадаємо, в Україні прогнозують подальше зростання захворюваності на коронавірус.

Також стало відомо, що Україна отримала 500 000 доз вакцини проти штаму Омікрон. Їх уже розвезли до більшості областей України.

Джерело

Самые свежие новости от издания Корреспондент Нет: оперативная информация, фоторепортажи, актуальные события.