Колесо огляду в міському парку планують запустити до Дня Незалежності

Калуська міська рада заслухала і підтримала звіт про роботу у 2020 році комунального підприємства «Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка».

Станом на початок 2020 року в парку є 14,5 штатних одиниці, з яких шість — сезонні. Фонд оплати праці складає 54,1 тис. гривень на місяць. На кінець року в міському парку є три дорослі атракціони («Колесо огляду», «Ланцюгова карусель» та «Гойдалки»), сім — дитячих («Юнга», «Сонечко», «Дитяча рибалочка», екстримальний батут «Джампінг», дитячий батут, батут «Дракоша» та ігрова кімната «Дитячий лабіринт») та водні розваги (чотири катамарани, п’ять човнів та водяний циліндр «Roller»), інформують “Вікна”.

Послуги тут надають за тарифами, які були затверджені в квітні 2019 року. Окрім того, з грудня 2018 року парк є організатором з проведення державної реєстрації шлюбу в рамках проєкту «Шлюб за добу».

Упродовж 2020 року в парку провели поточний ремонт атракціонів, адже готувалися до літнього сезону. Також тут закупили та встановили 420 нових пластикових крісел для амфітеатру, провели ремонт катамарану і закупили один новий, а також проводилися роботи з відновлення асфальтового покриття.

Торік основним джерелом фінансування парку був міський бюджет: дотація склала понад 1 млн 385 тис. гривень, що майже на 340 тис. гривень більше, ніж у 2019 році. А доходи парку від надання послуг, навпаки, — різко впали і склали близько 205 тис. гривень (у 2019 році — близько 380 тис. гривень). Причому більшу частину доходів забезпечили не атракціони, а «Шлюб за добу» (142 тис. гривень).

Источник