Коли учні шкіл та профтехів завершать навчальний рік та отримають свідоцтва: стали відомі терміни

Фото умовне: vseosvita.ua

У 2020 році відбулися зміни у навчальному процесі через введення карантинних обмежень. 25 червня уряд під час засідання визначав терміни, коли завершиться навчальний рік для учнів шкіл та профтехів та коли вони отримають свідоцтва.  

Про це повідомили на сайті Міністерства освіти та науки. Зокрема, школярі проміжних класів мають завершити навчальний рік до 1 липня. Одинадцятикласники – до 31 серпня. Учні закладів профосвіти – до 31 липня.

Як розповіла заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій, цього року випускники шкіл і профтехів, які отримують свідоцтва про повну загальну середню освіту, звільняються від ДПА. Вони мають право її складати за власним бажанням, зокрема у формі ЗНО. Випускники закладів профосвіти, які також виявили бажання скласти ДПА у формі ЗНО, зможуть своєчасно отримати свідоцтво і диплом.

Зазначимо, 25 червня в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Вона триватиме до 17 липня. Далі відбудеться додаткова сесія – з 24 липня до 10 серпня. Через строки додаткової сесії випускники шкіл завершать навчальний рік останніми, але не пізніше 31 серпня. 

Нагадаємо, в Україні діє адаптивний карантин до 31 липня. Місцева влада може самостійно посилювати чи пом’якшувати обмеження на своїй території. У Львові 24 червня дозволили роботу кафе та ресторанів у приміщеннях, але з низкою вимог. Дозволили також роботу спортивних та фітнес-клубів з обмеженнями у кількості відвідувачів до 10 чоловік. 

Читайте також: Уряд дозволив відкрити кінотеатри в Україні з 2 липня

За даними на сайті Міністерства освіти та науки

Источник