На Дніпропетровщині заборонять вилов раків

З метою збереження та охорони членистоногих, а також для збільшення популяції раків у водоймах, введено обмеження щодо їх вилову.

У Дніпропетровській області буде заборонений вилов раків в період з 20 серпня по 30 вересня.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція України

Порушники мають розуміти, що за вилов раків під час заборони настає адміністративна відповідальність як за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф – 170 грн), так і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф – від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів). Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ. Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується збитки у розмірі 3 332 гривень за кожного виловленого рака.

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України