На війні з Росією загинули захисники з п’яти громад Кіровоградщини

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули захисники з п'яти громад Кіровоградської області – Петрівської, Новомиргородської, Онуфріївської, Світловодської та Устинівської.

22 вересня захищаючи Україну на Донеччині загинув сержант Ігор Лига. Чоловік пішов воювати 24 лютого. Проживав у селі Новий Стародуб. У загиблого залишились дружина та троє доньок. Це інформація від голови Петрівської громади Олександрійського району Світлани Тилик.

У бою з російськими військами загинув Віталій Адрейченко. Про це написав голова Новомиргородської громади Новоукраїнського району Ігор Забажан. Про час та місце поховання бійця повідомлять додатково.

Зліва направо Ігор Лига та Віталій Андрейченко. фото Суспільне Кропивницький

За інформацією голови Онуфріївської громади Олександрійського району Віталія Берези, на війні з РФ загинув Максим Крисюк 1980 року народження з селища Павлиш. Про прощанння з військовим повідомлять додатково.

22 вересня поблизу населеного пункту Опитне Донецької області загинув 43-річний Валерій Ніщеглодов. Про це написав голова Світловодської міськради Олександрійського району Андрій Маліцький. Військового призвали на військову службу під час мобілізації 24 березня. Служив гранатометником механізованого взводу. Про дату і час поховання повідомлять додатково.

23 вересня під час виконання бойового завдання поблизу села Мар’їнка Донецької області загинув солдат Євген Мерзлов 1986 року народження. Це інформація від голови Устинівської громади Кропивницького району Ігоря Пенькова. Про церемонію прощання оголосять додатково.

Зліва направо Максим Крисюк, Валерій Ніщеглодов та Євген Мерзлов. фото Суспільне Кропивницький