Нацгвардієць з Кропивницького збирає на передовій з брухту мотоцикли

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Суспільне Кропивницький

У перервах між обстрілами, у свій вільний час не відпочивав, а ремонтував мотоцикли: нацгвардієць з Кропивницького збирає мотоцикли на передовій. Деталі або замовляє, або знаходить обабіч доріг, у тих місцях, де дислокується з побратимами.

27-річний нацгвардієць Сергій нині на ротації у Кропивницькому. Каже, війна – це щоденна робота і поняття "відпочинок" на фронті – умовне. Для себе відпочинком називає збирання мотоциклів. На одному із них їздили за провізією. На ньому є напис англійською: "Ласкаво просимо в пекло". "Він зроблений для русні, яка прийшла на нашу землю, щоб вона зрозуміла, що потрапила не туди, куди треба. Долоня є – це типу мій автограф – просто наніс фарбу на свою руку і притулив до бака".

Напис на мотоциклі «Ласкаво просимо в пекло». Суспільне Кропивницький

Цей мотоцикл зібрав за три дні. "Двигун з мотоцикла "ІЖ-Юпітер", місце для сидіння – саморобне, бак знайшов разом з рамою, рама була зварена з декількох частин, колеса теж "іжевські".

Суспільне Кропивницький

Сергій в зоні бойових дій. Суспільне Кропивницький

Військовий має дві вищі освіти, працював заступником керуючого супермаркету, а впродовж останніх трьох років – нацгвардієць. Змалечку спостерігав за тим, як у гаражі ремонтує автомобілі його тато. Він теж навчився це робити, однак більше до душі займатись мотоциклами. Свій почав збирати торік, доробити завадила повномасштабна війна. "Двигун від "Запорожця", рама "дніпровська", тобто від мотоцикла "Дніпро", переднє колесо теж, заднє колесо – автомобільне".

Скільки грошей витрачає на запчастини, не рахує. Каже, важливий результат, а не сума, яку вклав у роботу. Збирає мотоцикли для себе, не для продажу. Першу поїздку після перемоги планує зробити в Крим.