Олександр Вілкул показав цвинтар ворожої техніки (ФОТО)

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул показав знищену техніку окупантів, яка наразі є місцевою експозицією.

-Ця ворожа техніка дуже хотіла доїхати до Кривого Рогу.
І доїхала, але у вигляді металобрухту.
В нашому місті-фортеці – Кривому Розі – це єдиний можливий «парад», який можуть провести орки. А потім ми цю техніку поріжемо на металолом і переплавимо на метал на нашому металургійному комбінаті.
Серед експонатів знищеної техніки окупантів – танк Т-64 і танк Т-72, бронеавтомобіль «Тигр», бронетранспортер БТР-80, багатоцільовий бронетранспортер МТ-ЛБ, всюдихід на гусеничному ходу Дт-30П «Витязь». Найближчим часом цю експозицію поповнить ще декілька експонатів знищеної російської техніки, – написав під фото Олександр Вілкул.

 

Метки: знищена техніка окупантів

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України