ППО збила п’ять ракет на півдні, є влучання по 4 об’єктах критичної інфраструктури – ОК “Південь”

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Сили протиповітряної оборони збили чотири ракети типу «Калібр» над Одещиною і одну – над миколаївщиною. Про це повідомляє Оперативне командування “Південь” у Facebook, пише УНН.

Цитата

«Зранку ворог здійснив масований удар з акваторії Чорного моря високоточними ракетами “Калібр” по об’єктах критичної інфраструктури України. В південних регіонах уражено 4 таких об’єкти», – повідомили в ОК.

Деталі

За інформацією командування, уражено по одному об’єкту в Одеській та Кіровоградський областях, 2 – в Миколаївській.

“На Одещині 3 людей поранено”, зазначають в ОК, по інших об’єктах подробиці уточнюються.

«Силами протиповітряної оборони під час цієї атаки 4 крилатих ракети збито над Одещиною, 1 – над Миколаївщиною», – поінформували в командуванні.

Нагадаємо

Рашисти вранці у суботу завдали ракетних ударів по об’єкту енергетичної інфраструктури Одеської області. Внаслідок цього у декількох населених пунктах Одеського району немає світла.

Джерело: УНН

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України