РФ хоче закінчити війну якнайшвидше — Буданов

РФ хоче закінчити війну якнайшвидше - Буданов

Фото: ГУР Минобороны Украины Глава ГУР Міноборони України Кирило Буданов

За словами голови військової розвідки, у Кремлі є люди, які вважають, що затягування конфлікту йде на руку Україні.

Росія не має наміру затягувати війну в Україні на роки, навпаки — вона намагається досягти хоч якихось успіхів та закінчити її якнайшвидше. Про це в інтерв’ю Українській правді заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

«Росія всіляко намагається, наскільки можна швидше закінчити війну. Але їхній військовий блок все ще намагається довести, що «ми зможемо, давайте вже обмежимося Донецькою та Луганською областями, але ми точно це зробимо і зупиняємо», — сказав він.

За словами Буданова, у РФ є певна кількість людей, які вважають, що затягування конфлікту йде на руку Росії, але є й люди, які переконані, що це йде на руку Україні.

«Проблема в тому, що насправді, хоча я ненавиджу цих усіх москалів, але там теж є недурні хлопці. І вони чітко розуміють, що часу немає ні в кого. Чим довше це триватиме, тим більше й швидше прийде повна руйнація збройних сил та економіки», — зазначив голова ГУР.

Нагадаємо, напередодні Буданов повідомив, що російські війська біля Бахмута змінюють тактику. Глава ГУР також розповів, коли будуть вирішальні бої війни.

Джерело

Новости Украины