Сирський заявив про підготовку до наступальних дій

Сирський заявив про підготовку до наступальних дій

Фото: Скріншот Олександр Сирський нагородив воїнів на передовій

Командувач Сухопутних військ ЗСУ зустрівся з командирами частин і підрозділів, які виконують завдання на найбільш гарячих точках Лиманського напрямку.

Українські війська відбивають усі спроби росіян просунутися вперед на Лиманському напрямку і готуються до активних наступальних дій. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram в понеділок, 29 травня.

«Лиманський напрямок. Наші частини та підрозділи продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, відбивають усі спроби ворога просунутися вперед у районах Білогорівки, Спірного, Новоселівського, Торського, завдають йому значних втрат в особовому складі та техніці», – написав він.

Сирський зустрівся з командирами частин і підрозділів, які виконують завдання на найбільш гарячих точках фронту. Вони обговорили можливі сценарії розвитку подій на цьому напрямку та поточну ситуацію на фронті.

«Скоро настане той час, коли ми перейдемо до активних наступальних дій, визначив конкретні завдання на підготовку до них», – зазначив генерал-полковник.

Також командувач Сухопутних військ ЗСУ подякував і нагородив на передовій воїнів 10 ОГШБр, 54 ОМБр, 81 ОДШБр, 95 ОДШБр, 92 ОМБр.

«Від офіцера до солдата всі з честю виконують свій обов’язок перед українським народом», – запевнив він.

Нагадаємо, зараз Україна готує грунт для контрнаступу проти російських військ, і інтенсивність бойових дій наростає. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підвищив очікування того, що велика військова операція може бути неминуча, заявивши в соціальних мережах: «Прийшов час, щоб Україна почала повертати своє».

Джерело

Новости Украины