Сотні одиниць знищеної техніки ЗСУ виявилися муляжами — ЗМІ

Сотні одиниць знищеної техніки ЗСУ виявилися муляжами - ЗМІ

Фото: скріншот Росіяни витрачають дорогі ракети і БПЛА на знищення дешевих муляжів

В Україні вже було зроблено сотні реплік різних видів західних озброєнь, які згодом були знищені військами РФ.

ЗСУ активно підміняють на полі бою свою військову техніку муляжами, щоб росіяни даремно витрачала снаряди на знищення хибних цілей. Про це у понеділок, 11 вересня, повідомляє CNN.

За даними телеканалу вже було зроблено сотні реплік тих чи інших видів західних озброєнь, які згодом були знищені військами РФ.

«Війна коштує дорого, і нам потрібно, щоб росіяни витрачали гроші на використання дронів і ракет для знищення наших помилкових цілей, — розповів журналістам анонімний представник компанії, яка виготовляє муляжі. — Зрештою, дрони та ракети коштують дорого. Наші моделі набагато дешевші».

Так, за його словами, 155-міліметрова гаубиця М777 британського виробництва, яка застосовується в Україні, коштує кілька мільйонів доларів, а її репліку створюють із звичайних каналізаційних труб менш ніж за тисячу доларів.

Співрозмовник журналістів розповів, що спочатку макети були досить грубими і, якщо муляжі довго не привертали увагу противника, інженери поверталися до креслень, щоб їх переробити.

Він додав, що у компанії рахують не кількість виготовлених хибних цілей, а кількість знищених. І чим більше їх буде – тим краще.

Нагадаємо, у вересні з’явилося відео, на якому видно, як під час атаки на фальшивий IRIS-T розлітаються фанерні панелі.

Міноборони Британії підтвердило знищення в Україні Challenger 2

Джерело

Новости Украины