В Одеській області перехопили велику групу ухилянтів

В Одеській області перехопили велику групу ухилянтів

Фото: ДПСУ Ухилянти заплатили по $5000 і тепер швидше потраплять на фронт

«Туристи» не усвідомлювали небезпеку їхнього маршруту. До місця збору їх довозили в причепах із зерном, встановили прикордонники.

В Одеській області прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 18 ухилянтів, які намагалися незаконно перетнути кордон з Молдовою. Про це повідомила Державна прикордонна служба у суботу, 16 вересня.

Вказано, що жителі Харківської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Одеської областей виклали по $5000, щоб уникнути призову на військову службу. Через інтернет вони зв’язалися з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити і вказували маршрути руху.

«Особливість подорожі полягала в тому, що «туристи» не усвідомлювали небезпеку їхнього маршруту. До місця збору їх довозили в причепах із зерном, дехто чекав вказівок, перебуваючи в лісосмугах по кілька діб», – зазначається в повідомленні.

Щодо ухилянтів склали адмінпротоколи про незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України (ст. 204-1 КУпАП). Їх направили до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Раніше повідомлялося, що з початку війни зафіксовано понад 20 тисяч ухилянтів. Найбільше випадків незаконно виїхати з України фіксується при спробі перетнути кордон у зеленій ділянці, тобто поза межами пунктів пропуску.

Викрито екс-диякона УПЦ МП, що видавав ухилянтів за «місіонерів»

Джерело

Новости Украины